בימות ועוד

שיחה עם יובל בכר, מנכ"ל ובעלים חברת "בימות 88" המספקת בימות, תפאורות, יציעים ועוד לאירועים ותערוכות

"בימות 88 בע"מ" היא חברה שכבר 18 שנה מספקת בימות, תפאורות, יציעים וכל מה שצריך לשלל אירועים ותערוכות. תפסנו לשיחה קצרה את יובל בכר, המנכ"ל והבעלים של "בימות 88" כדי לשמוע עוד על החברה, הלקוחות, הדרישות התובעניות, התחרות בתחום ועוד. ניתן לערוך אירועים עסקיים בהרצליה או במקום שנגיש לכולם.

כמה זמן אתם כבר בתחום ?

בימות 88 הוקמה בשנת 1988 כאשר שני האחים (יובל ואיתי בכר) עזרו לחבר ילדות בהקמת ביתן לחברת מזרקות שבבעלותו. האחים לא ידעו אז דבר וחצי דבר על התחום, אך ניחנו בידיים טובות ובראש טכני. מה שעוד לא ידעו האחים  זה שבשנה זו (1988) שהיתה שנת ה 40 למדינה, שיגשג הענף הקטן כפי שלא שגשג מעולם לפני כן. שלושת החברות שהיו קיימות אז, קרסו תחת עומס הפרוייקטים והשוק שיווע לחברות מבצעות. תוך תהליך תכנון ביקש בעל חברת המזרקות להגביה את הביתן על במה, יובל ביקש הצעות מחיר מהגורמים המבצעים של אותה תקופה, ונתקל בתגובה : "לא פנויים לבצע".

בלית ברירה ובתוך ימים ספורים ניגש למסגר וייצר כמות של פודיומים שתספיק להגבהת אותו ביתן. הכל עמד בזמנים אך לאחר הפירוק התעוררה בעיית אחסון הציוד. יובל פנה לכמה עיריות ומשרדי הפקה תוך שהוא מציע שירותי הקמת במות בהנחה שהציוד "ישכב" בשטח עד אשר ימצא פתרון אחסנה.להפתעתם הרבה הוצפו האחים בהזמנות להקמת במות בכל רחבי הארץ, וכך, עוד באותו קיץ צצה לה חברה חדשה וצעירה בשם "בימות 88".

מי משתמש בשירותיכם ?

בחלוף השנים התפתחה החברה ובעיקר מחלקת ייצור התערוכות והתפאורות. כיום נותנת החברה שירותים לחברות קדם, מעצבי תערוכות, גופים ממשלתיים וחברות פרטיות.

איך התחרות בתחום ?

כיום קיימות בענף מספר חברות ביצוע כאשר בימות 88 בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות.

19 שנה לאחר הקמתה, פועלת בימות 88 ביעילות. מצבת כח האדם מורכבת בעקרה מבעלי מקצוע, אין לנו אנשי מנהלה או שיווק ובכך אנו יכולים לשמור על רמת מחירים הוגנת.

איך מתמודדים עם הדרישות הקפדניות של הלקוחות ?

בדרך כלל אנחנו לא עובדים מול לקוחות קצה, ברוב המקרים ללקוח שלנו יש לקוח משלו שעבורו בעצם מבצעים את הפרוייקט. לכן מערכת הדרישות כפולה ויש צורך בנסיון רב כדי לתכנן את הקצאת כח האדם, חומרי גימור, רכבים ולוגיסטיקה לכל פרוייקט ופרוייקט כדי לתת מענה, לפעמים מיידי, לדרישות אלו.

מה האירוע הכי מוזר שעבדתם עליו ?

התחום שלנו ידוע בביצוע זריז. במקרים רבים נכנס פרוייקט לשולחנות העבודה רק ימים ספורים לפני הקמתו. למרות שהתרגלנו ואנו ערוכים לכך, הלקוחות מצליחים להפתיע אפילו אותנו. באותו יום ראשון לפנות ערב, אני מתארגן לצאת הביתה, ואז הטלפון מצלצל.  בצידו השני של הקו לקוח ותיק ומוכר בענף "אני בדרך אליך עכשיו, אל תברח לי". התישבתי חזרה והמתנתי ללקוח שהגיע עם תוכניות, 150 מ"ר של ביתן לחברת היי טק להקמה מחר בבוקר. המילים הראשונות שיוצאות לך מהפה במצבים כאלה הן "איך מחר בבוקר?" המילים השניות שיוצאות לך מהפה במצבים כאלה הן לעובדים "שלא יחכו לכם בבית, הלילה עובדים" כמובן שלמחרת עמד ביתן לתפארת. ככה זה היי טק, יושבים על סיעור מוחות במשך חודשים ויום לפני לוחצים על "אנטר".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>