מה זה מנהל אישי ומדוע הוא חשוב?

מכיוון שהתעשייה גדלה למימדים אדירים ולמרחבים עצומים בשוק, לאומן קשה לעקוב באופן שיטתי ומסודר אחר המדיומים השונים בתקשורת,

ובנוסף, קשה לסגור תאריכים להופעות במגוון האירועים הקיימים שהוזכרו לעיל. כאן המנהל האישי נכנס לתמונה ומסייע בסלילת הדרך בנבכי הבירוקרטיה, בארגון המופעים ובתכנון הלו"ז הצפוף. 

תעשיית הבידור הינה רחבה ומתפרשת על המון תחומים, ערוצים וכיוונים. כיום, אמנים מופיעים בפסטיבלים, בימי סטודנט למיניהם, בחוגי בית, במועדונים ועוד כהנה וכהנה.

מכיוון שהתעשייה גדלה למימדים אדירים ולמרחבים עצומים בשוק, לאומן קשה לעקוב באופן שיטתי ומסודר אחר המדיומים השונים בתקשורת, ובנוסף,קשה לסגור תאריכים להופעות במגוון האירועים הקיימים שהוזכרו לעיל.

אבולוציה נוספת, שניכרת בעבודת האומן, הנובעת כחלק מהדינאמיקה של השוק, הכסף ותקשורת ההמונים, היא ההתמודדות הבירוקרטית מול הרשויות בגביית הכספים מחד, ובסידור תשלומי המיסים מאידך.

צריך לזכור שהאומנים מרוויחים כסף מהופעותיהם, ולכן צריכים גם לטפל בניהול הכספי, בגבייה ובחישוב הרווח וכולי.

 

בנוסף, תקשורת ההמונים של היום מהווה תפקיד חשוב בהעלאת המודעות הציבורית של האומן. מלבד זה, עליו להכין ולאסוף מההפקה שמארחת אותו את סדרת השאלות, שמתכוונים לשאול אותו בתכנית, ולהכין סט של תשובות בהתאם.

על האומן ליצור מעגלים של יחסי ציבור וקשרים במדיה הישראלית, כדי לצבור אט- אט הכרה, וכדי לחדור לתודעה הציבורית כאומן חשוב. עבודה זו היא עבודה שיווקית בלבד בעלת שיקולים שונים לגמרי ממה שהאומן מכיר.

 ועוד לא התחלנו לדבר על סידור ההופעות, על הראיונות, על מסעות יחסי ציבור, לוחות זמנים ותזכורות...      

בגלל סיבות אלו התעורר הצורך העז במנהל אישי, שיסדר באופן שיטתי את עבודתו המורכבת של האומן. כל אומן זקוק למנהל שיקדם אותו במדיומים שהוזכרו לעיל: בתקשורת, ברשת האינטרנט, במודעות מודפסות, ניוזלטרים ועוד. המנהל מטפל בחלק השיווקי והארגוני של האומן.

האומן מצליח בעזרתו של המנהל האישי להתברג בתעשייה, לקבל יותר עבודות וכך יותר חשיפה.

בנוסף, המנהל האישי הוא החוליה המגשרת בין הרשויות המסועפות בבירוקרטיה הקשה לבין האומן. לדוגמא, בזמן אירועים בערים שונות המנהל דואג לחלק האדמיניסטרטיבי ומתווך בין הצדדים כך, שלאומן יהיה את הרווח הראוי.

דבר נוסף הוא שהמנהל האישי מקושר לגורמים הרלוונטיים והמשפיעים בעולם הבידור והמופע, וכך מצליח להכניס את האומן למקומות הנכונים שיקדמו את עבודתו.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>