בית חרושת לכיף

מאז הקמתה פועלת חברת המגן הפקות כמעין בית חרושת לכיף ומייצרת חוויות מהנות לילדים, עם הצגות, מחזות זמר ועוד הפקות,

תוך הקפדה על תכנים חינוכיים לילדים, על מוסיקה איכותית ועל תפאורה מרהיבה.

מאז הקמתה, בחודש פברואר 2014, פועלת חברת מגן הפקות כמעין בית חרושת לכיף. החברה מייצרת חוויות מהנות לילדים עם הצגות, מחזות זמר ועוד הפקות, תוך הקפדה על תכנים חינוכיים לילדים, על מוסיקה איכותית ועל תפאורה מרהיבה; על כל המרכיבים הדרושים למופע מקצועי ומשובח. 

משקיעים בכיף
מה שהופך את ההפקות של החברה לאטרקטיביות הן החוויות שהיא מייצרת. הכיף האמתי מתגשם בכל פעם מחדש על הבמה. אחת הסיבות לכך היא ההשקעה של החברה בצוות היוצרים, על מנת להעלות הצגה ברמה הגבוהה ביותר, עם דגש על הנאה.

מאחורי הקלעים אפשר למצוא את אלעד יוסף וצחי מגן. פעילות החברה מתבססת על חלוקת העבודה ברורה ביניהם, כאשר אלעד אחראי על הצד האמנותי והיצירתי וצחי על ניהול ופיננסים. הגברה ותאורה בירושלים

אלעד: "אני אחראי על ליהוק הצוות האמנותי, כגון הבימאים, הכותבים, מעצבי התפאורות, המוסיקאים ועוד. כמו כן, אני עוסק בשיווק ההצגות בהיכלי תרבות ברחבי הארץ, במשרדי כרטיסים, במפעלי מנויים, במסגרת שיתופי פעולה ועוד. צחי אחראי על חוזים, פיננסים וניהול". תכנון תקציב הגברה ותאורה

כשהחברה הוקמה היא חברה לחברת ברלינר הפקות. הפעילות המשותפת הראשונההצגת ילדים היתה הפקה של מחזמר. אלעד: "ההפקה הראשונה עליה עבדנו בפורמט הנוכחי של החברה היה המחזמר "עמי ותמי הרפתקה מתוקה", שעלה בחנוכה 2014. בין כוכבי הילדים שהשתתפו במחזמר היו, גם אסף הרץ, ליאור כהן והמעושרת, ניקול ראידמן. המחזמר זכה להצלחה אדירה וממשיך לרוץ על הבמות גם בימים אלו במתכונת מוקטנת". 

כיף עושים בהתמדה
אלעד וצחי מאמינים בהשקעה, התמדה ובעשיה מכל הלב. אלעד: "בסופו של דבר זה גם מוביל להצלחה".

אילו מגמות בולטות מובילות את עולם הצגות הילדים בשנה האחרונה?
"כיום, בקרב רוב הקאסטים להצגות ילדים, אפשר למצוא פנים מוכרות. כאלה שהילדים וההורים מכירים, מהטלביזיה, או ממדורי התרבות והרכילות. במחזמר "עמי ותמי", למשל, השתתף כוכב הילדים, אסף הרץ, ששיחק ומשחק גם בימים אלו בסדרת הילדים והנוער המצליחה, "שכונה", וזכה בתוכנית "רוקדים עם כוכבים". כמו כן, השתתפה כוכבת הילדים, ליאור כהן, שכיכבה בסדרה הנוער המצליחה "גאליס"; וכמובן כוכבת תוכנית הריאליטי "מעושרות", ניקול ראידמן. גם בימים אלו, כאשר אנו מפיקים את הצגת הילדים "הבובה זהבה", בחרנו בפנים מוכרות לתפקיד הראשי. ליהקנו את זמרת השנה של ערוץ הילדים ובוגרת בית הספר למוסיקה, עדי ביטי. גם בהפקות הבאות המגמה תהיה דומה".

שתפו בטיפים להצגה מוצלחת.
"הטיפ העיקרי ליצירת הצגה מוצלחת באמת הוא לעשות הכל מכל הלב, על מנת שהקהל, שמשלם ממיטב כספו וזמנו, יגיע, יהנה ויצא עם חיוך גדול. אנו מאמינים שההשקעה בהצגה מניבה תוצאות ובגדול, משום שעם ההצגה מוצלחת יהיו רבים שירצו להגיע ולראות".

ספרו על הדבר הבא עליו אתם עובדים בימים אלה.
"בספטמבר הקרוב צפויה לעלות על הבמוחברת הפקותת ברחבי הארץ הצגת ילדים חדשה ומרהיבה, "הבובה זהבה". זו הצגה מוסיקלית לכל המשפחה עם מיטב שירי המשוררים עליהם גדלנו: עוזי חיטמן, אהוד מנור, מרים ילן שטיקליס, לאה גולדברג, שמוליק קראוס, אריק אינשטיין, נעמי שמר ועוד. על הכתיבה והבימוי אחראי אבי דור ("הופה היי"), שאחראי גם על אינספור הצגות ילדים מוצלחות, שרצו ורצות עד היום בשוק הפקות הילדים, כגון גיבורי האור, מיכל הקטנה, יובל המבולבל, קריוס ובקטוס, שלגיה, רוי בוי ועוד. ההצגה לוקחת אל מסע בעקבות השירים הקסומים. מי שמגלמת את הבובה המקסימה, שמתעוררת לחיים, היא כאמור, עדי ביטי".

ובהמשך?
"במהלך השנה עמלנו על קניית הצגות ושיווקן ברחבי הארץ, ואנו ממשיכים בפעילות זו. במקביל, אנו עובדים על הפקה נוספת שצפויה לעלות במהלך השנה, אך עדיין אי אפשר לספר עליה".

המגן הפקות. 052-4267944 | אתר | פייסבוק

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>